HISTORIE
Historie Kelly Family
Street Time
Shrnutí
Sportovní aktivity

 

HISTORIE

        Daniel J. Kelly se narodil 11. října 1930 v Erie/Pannsylvania (Amerika). Stal se učitelem. V USA se seznámil s baletkou Barbarou Ann Suokko, se kterou se později oženil. V roce 1961 přišlo na svět první dítě - Danny. Narodil se ovšem postižený. Rok na to přišla na svět Caroline. 6. března 1963 se narodila Kathleen Anne v Leominsteru (USA) a o rok později její bratr Paul.

     Pak se Dan se svou rodinou přestěhoval do Španělska, kde žili nejlepší hudební a baletní učitelé. Rodina žila ve velmi jednoduchých podmínkách. Jejich dům neměl elektřinu. Ale všichni tento život milovali.

        8. března 1967 se narodil v Talaveře (Španělsko) John Michael. V této době zrovna Kellyovi začínali tvořit muziku. Zpívali a hráli na ulicích a byli šťastní. 25. listopadu 1969 přišla na svět Maria Patricia a o 2 roky později James Victor (18. února 1971). Oba se narodili v Camonalu (Španělsko). Zde se také narodil 20. prosince 1972 Joseph Maria. V této době si říkali "Kelly Kids" (Kellyovic děti). Toto období bylo pro ně to nejkrásnější. 28. dubna 1975 se narodila v Belascoainu (Španělsko) Barbara Ann. Své jméno dostala po matce.

        Dan koupil poschoďový a jezdil s rodinou po celé Evropě. Děti nikdy nechodily do školy. Učil je Dan. Učil je vše - od matematiky, fyziky... až po jazyky. Kellyovi mluví německy, anglicky, španělsky, francouzsky, italsky a Patricia dokonce holandsky. Každý rok měli mezinárodní přezkoušení ve škole.

        5. prosince 1977 se narodil v Dublinu Michael Patrick. Je jediný z rodiny, kdo se narodil v Irsku. 4. prosince 1979 se narodila v Berlíně (Německo) Maite Star. Maite je baskické jméno a znamená "Chtěné dítě". Pak se přestěhovali zpět do Španělska, protože jejich matka těžce onemocněla. Posledním dítětem byl Angelo Gabrielle. Narodil se v Pamploně (Španělsko) 23. prosince 1981. Své jméno dostal proto, protože když se narodil, vypadal jako andílek. Matka zemřela o 7 měsíců později. Její poslední slova byla: "Keep on singing..." (Zpívejte dál...).

        Kathy se stala matkou pro všechny své sourozence. Vařila, hrála si s nima a o všechny se starala. Rodina znova začala hrát na ulicích. V roce 1988 si koupili , na který se všichni přestěhovali. Později Caroline a Paul opustili rodinu.

        Kellyovi se stali slavnými až v roce 1994, kdy vydali své album "Over The Hump".

        Kelly Family zpívají všechny žánry - rock, pop, folk  i  rock 'n' roll. Všichni nosí dlouhé vlasy a zvláštní oblečení, které si sami upravují. Pouze Jimmy se nechal ostříhat dohola a Angelo a Maite si nechali zkrátit své vlasy po ramena.

        Kathy až donedávna byla v rodině jediná, kdo má dítě. Jeho jméno je Sean. Narodil se v Berlíně (Německo) 14. prosince 1992. Kathyin bývalý manžel a zároveň otec Seana se jmenuje Vincent van Hille. Teď přibyl Joey. Jeho syn se jmenuje Luke Christopher. Narodil se 29. června 2000 v Krefeldu (Německo). Joeyho přítelkyně a zároveň matka Luka se jmenuje Tanja Niethen. 29. srpna 2000 měla v Kolíně úřední svatbu Patricia Kelly (20. ledna 2001 ve Francii - svatba v kostele). Provdala se za moskevského ekonoma Dennise Sawinkina a 30. října 2001 porodila v kolínské nemocnici císařským řezem syna, kterému dala ruské jméno Alexander Josef. Také benjaminek rodiny Angelo Kelly je již ženatý. Jeho manželkou je dcera SPD-Politika z Rostocku Kira Harms. I on má již své potomky – syna Gabriela, který spatřil světlo světa 3. července 2001 v nemocnici v Kolíně (Německo) a dceru Helen Josephine, která přišla na svět císařským řezem 5. listopadu 2002. Do svazku manželského vstoupil také John, který si vzal dceru jejich učitele na kytaru, Maite Itoiz. Sňatek proběhl 24. června 2001 v kostele Arnotegui, blízko Obanos (Španělsko).

        Dne 5. srpna 2002 postihla Kelly Family obrovská rána. Oči jejich milovaného tatínka se navždy zavřely. Byl pohřben 9. srpna 2002 ve své rodné irské vlasti.

        Dnes vlastní 2 zámky. Jeden v Irsku (Cobh) - "East Grove" a druhý v Německu (Köln) - "Gymnich". Nyní Kellyovi žijí na Gymnichu. I když převážná část již žije osamoceně, se svou vlastní rodinou.

        S Kelly Family hrál jeden čas také nový člen. Jeho jméno je Adam O' Henry a je to jejich bratranec. V současné době s nimi již nevystupuje.

        Dějiny okolo Kelly Family se neustále mění. Kathy definitivně opustila rodinu i skupinu a odstěhovala se svým synem Seanem do vlastního bytu v Kolíně. Po 30-ti letech našla svou pravou matku a je s ní nyní opět v kontaktu. Sean již navštěvuje základní školu. East Grove v Irsku již Kellyovi prodali a chystají se také k prodeji Gymnichu...
 
 

Kellys forever!!!

Nahoru...